Posta Ankara İlan, Ankara Seri İlan

Posta Ankara İlan

Posta gazetesinin Ankara'da yayınlanan baskısı için ilan vermek çok kolay. Yapmanız gereken tek şey iletişim sayfamızda yer alan telefon ve mail bilgilerimiz aracılığıyla bizimle iletişime geçmek.

Etkili, ucuz ve kampanyalı reklam hizmeti almak için Posta'nın Ankara baskısına ilan verebilirsiniz. İlanlarınız için konusunda profesyonel olan kadromuzdan destek alabilirsiniz.

Posta Gazetesinde Ankarada yayınlanacak olan ilanlarınızda Eleman, Satılık Konut, Kiralık konut, Satılık Arsa Satılık İşyeri, Kiralık İşyeri Devredenler, Ortak arayanlar, vasıta ilanları, satılık oto, kiralık oto, gibi ilanlarınızda düzenlenmiş olan kampanyalarımızla sizlere daha etkili ve daha hızlı sonuç almanız için yardımcı olmaktayız. Örneğin siz 1 günlük ücret ödersiniz 2 gün kampanyadan 3 gün yayınlanır yada siz 2 gün ücret ödersiniz 4 gün kampanyadan 6 gün yayınlanır. birde Posta+Milliyet 2 gazetenin ortak düzenlemiş oldukları  bi kampanyamız vardır buda siz tek gazete ücreti ödersiniz ilanınız 2 gazetede birden yayınlanır. Bu ve buna benzer tüm sorularınız için yada bilgi almak için bizlere telefon numaralarımızda 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz....

Posta Ankara Gazete İlan Telefonları : 0 312 212 31 31
 


Çankaya, Balgat, Kızılay, Ulus, Sıhhıye, Bahçelievler

Adresimiz : Kocatepe Mah. Meşrutiyet Cad. Hatay Sok. 25/1 Kızılay Çankaya Ankara
(Büyülü Fener Sineması sokağı, Kocatepe Camii altı)
İlan Vermek İçin


logo
Çağrı Merkezi  444 31 32
İstanbul Avrp
İstanbul And
Ankara
Antalya
Bursa
İzmir 
Mobil 


İlanınızı whatsapp aracılığı ile bize ulaştırarak ilan verebilirsiniz.
Bu hat sadece ilan vermek için kullanılabilir.