Posta Ankara İlan

Posta gazetesinin Ankara'da yayınlanan baskısı için ilan vermek çok kolay. Yapmanız gereken tek şey iletişim sayfamızda yer alan telefon ve mail bilgilerimiz aracılığıyla bizimle iletişime geçmek.

Etkili, ucuz ve kampanyalı reklam hizmeti almak için Posta'nın Ankara baskısına ilan verebilirsiniz. İlanlarınız için konusunda profesyonel olan kadromuzdan destek alabilirsiniz.

Posta Gazetesinde Ankarada yayınlanacak olan ilanlarınızda Eleman, Satılık Konut, Kiralık konut, Satılık Arsa Satılık İşyeri, Kiralık İşyeri Devredenler, Ortak arayanlar, vasıta ilanları, satılık oto, kiralık oto, gibi ilanlarınızda düzenlenmiş olan kampanyalarımızla sizlere daha etkili ve daha hızlı sonuç almanız için yardımcı olmaktayız. Örneğin siz 1 günlük ücret ödersiniz 2 gün kampanyadan 3 gün yayınlanır yada siz 2 gün ücret ödersiniz 4 gün kampanyadan 6 gün yayınlanır. birde Posta+Milliyet 2 gazetenin ortak düzenlemiş oldukları  bi kampanyamız vardır buda siz tek gazete ücreti ödersiniz ilanınız 2 gazetede birden yayınlanır. Bu ve buna benzer tüm sorularınız için yada bilgi almak için bizlere telefon numaralarımızda 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz....

Posta Ankara Gazete İlan Telefonları : 0 312 212 31 31
 


Çankaya, Balgat, Kızılay, Ulus, Sıhhıye, Bahçelievler

Adresimiz : Bahçelievler 7. Cadde No:53/2 (Aşkabad Caddesi) Burger King Yanı /ANKARA

 

Okunma Trajı

Türkiyenin en çok traj alan, çok okunan gazetesidir. Posta gazete ilanı verin karlı çıkın. İlanını Posta'ya ver gitsin...
 

Posta İlan

Posta istanbul ile istanbul anadolu ve istanbul avrupa yakası ilanlarınızı posta gazetesine verebilirsiniz, arıca posta gazetesi ankara ilanlarınız için posta ankara ilan linkini kullanabilirsiniz.

   

BAŞARILARIMIZ!!!!

Erka Seri İlan.... Yediyüz bini aşkın traj Türkiye'nin bir numarası olan ve sayfalarca seri ilan sayfaları ile göz dolduran her kesime hitap eden gazetemiz sizi her zaman hedefinize ulaştıracaktır.