Posta Gazetesi......

                           İstanbul'un her semtinden bizleri arayarak İlan verebilirsiniz. İstanbul bilindiği gibi Nüfus bakımından çok kalabalıktır. her kesmden elemanı bulabileceğiniz gibi birde Posta gazetesi traj bakımından çok yüksek olduğu içinde sizlere istediğiniz elemanı en kısa sürede bulmanızda yardımcı olacaktır. Emlak satışlarındada bizleri arayark bilgi alabilirsiniz.. Posta Gazetesinin düzenlemiş olduğu kampanyalardan yaralanabilirsiniz. Birde Milliyetle birlikte yapmış olduğu ortak kampanyalar vardır. Örneğin Posta Gazetesinde siz 2 günlük ücret ödersiniz ilanınız elemanda 5 gün emlak ve vasırada ise 7 gün kampanyalı olarak yayınlanır. 2 gazetede birden ortak kamyası ise tek ücret ödersiniz 2 gazetede birden ortak olarak yayınlanır. Bunun için yapmanız gereken tek şey ilan destek telefonlarımızdan bizlere 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz..
 

 

                       Posta ve Milliyet İstanbulda iki gazetenin ortak düzenlemiş olduğu bir kampanya vardır. Bilindiği gibi traj raporlarına bakıldığında posta gazetesi traj bakımından en yüksek gazetedir.Konut ilanlarımızda Anadolu ve Avrupa diye bölümlere ayrılmaktadır. buda ilan veren ve ilanı okuyan insanlar için daha etkili olur.

Okunma Trajı

Türkiyenin en çok traj alan, çok okunan gazetesidir. Posta gazete ilanı verin karlı çıkın. İlanını Posta'ya ver gitsin...
 

Posta İlan

Posta istanbul ile istanbul anadolu ve istanbul avrupa yakası ilanlarınızı posta gazetesine verebilirsiniz, arıca posta gazetesi ankara ilanlarınız için posta ankara ilan linkini kullanabilirsiniz.

   

BAŞARILARIMIZ!!!!

Erka Seri İlan.... Yediyüz bini aşkın traj Türkiye'nin bir numarası olan ve sayfalarca seri ilan sayfaları ile göz dolduran her kesime hitap eden gazetemiz sizi her zaman hedefinize ulaştıracaktır.