Posta Gazetesi.......

           Seri İlanlarda hızlı ve etkili çözüm alabilmek için Posta Gazetesi doğru bir seçimdir.  Yayın olarak komple Ege bölgesini kapsamaktadır. Kampanyaları ise siz 2 gün ödersiniz ilanınız 9 gün çıkar  ve Posta ve Milliyet 2 gazetenin ortak kampanyası vardır siz tek gazete ücreti ödersiniz ilanınız 2 gazetede birden 9 gün çıkar. kampanyalarla ilgili bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz. Bizlere ulaşabileceğiniz telefon numaralarımız aşağıda belirtilmiştir. 


        İzmir Bölgesinde Birtek Seri ilan değil çerçeveli ilanda verebilirsiniz. Seri ilanlarda yada gazete içerisinde çerçeveli olarak yer alır. Bu ilanların hesaplanması sütun cm olarak hesaplanmaktadır. isterseniz yukarıdaki telefon numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz ve hem ilan verebilirsiniz hemde gerekli ilan tasarımları hakkında yardımcı olabiliriz.
       İzmir Bölgesinden yine Seri ilan harici Vefat ilanlarıda verebiliriniz Bununiçinde bizlere ilan destek telefonlarımızdan 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. Vefat Teşekkür Anma ilanları gibi tüm Sosyal ilanlardada yardımcı olabiliriz. Doğum günü ilanları özel günler ilanlarıda verebilirsiniz.
       Eleman İlanları : Çeşitli Elemanlar Mimar Mühensis Sekreter, Muhasebe, Kuaför v.b.
       Emlak İlanları   : Satılık kiralık konut, Devir ilanları, satılık- kiralık Devremülk, Satılık- kiralık İşyeri
       Araç İlanları       : Mercedes, BMW, Ford,
       Kayıp ilanları     : Nüfus Cüzdanı, Ehliyet, Öğrenci kimlik kartı kayıp ilanları
       Duyuru ilanları  : Genel Kurul Duyurusu 3.Şhıslara duyuru vb.
       Genel Kurul İlanları
       Vefat İlanları
       Anma ve Teşekkür ilanları
       Bu ve Bunun gibi Tüm ilanlarınızda bizlere ulaşarak hertürlü bilgi ve yardımı alabilirsiniz.

Okunma Trajı

Türkiyenin en çok traj alan, çok okunan gazetesidir. Posta gazete ilanı verin karlı çıkın. İlanını Posta'ya ver gitsin...
 

Posta İlan

Posta istanbul ile istanbul anadolu ve istanbul avrupa yakası ilanlarınızı posta gazetesine verebilirsiniz, arıca posta gazetesi ankara ilanlarınız için posta ankara ilan linkini kullanabilirsiniz.

   

BAŞARILARIMIZ!!!!

Erka Seri İlan.... Yediyüz bini aşkın traj Türkiye'nin bir numarası olan ve sayfalarca seri ilan sayfaları ile göz dolduran her kesime hitap eden gazetemiz sizi her zaman hedefinize ulaştıracaktır.